Κερδίστε προσκλήσεις για το «Ξανά από την Αρχή» (Demolition)
Οι Cinepivates και η Feelgood σάς δίνουν την δυνατότητα να παρακολουθήσετε πρώτοι την ταινία «Ξανά από την Αρχή» (Demolition) με πρωταγωνιστές τους Τζέικ Γκίλενχαλ και Ναόμι Γουότς.
Ο Ζαν-Μαρκ Βαλέ (Wild, Dallas Buyers Club) σκηνοθετεί μια ιστορία απώλειας και αυτογνωσίας. Ένας επιτυχημένος τραπεζικός επενδυτής, ο Ντέιβις (Jake Gyllenhaal), προσπαθεί να ξεπεράσει τον θάνατο της γυναίκας του σε αυτοκινητιστικό δυστύχημα. Ο πεθερός του (Chris Cooper) τον πιέζει να συνέλθει, αλλά ο Ντέιβις αντιστέκεται. Παράλληλα, ξεκινά μια εξομολογητική και πολύ προσωπική αλληλογραφία που εγκαινιάζεται με μια επιστολή παραπόνων και απευθύνεται στην Κάρεν (Naomi Watts), μια υπάλληλο εταιρείας αυτόματων μηχανών πώλησης. Με τη βοήθεια της Κάρεν και του 14χρονου γιού της (Judah Lewis), ο Ντέιβις αρχίζει να συγκροτείται από την αρχή, αφού πρώτα κατεδαφίσει τη ζωή που είχε χτίσει μέχρι εκείνη τη στιγμή.
Για να κερδίσετε μία από τις διπλές προσκλήσεις για την πρεμιέρα της ταινίας που θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 13 Σεπτεμβρίου στις 20:00 στον κινηματογράφο Δαναό (Λ. Κηφισίας 109, ΜΕΤΡΟ Πανόρμου) στείλτε mail στο cinepivates@gmail.com με την ένδειξη «Demolition» ή κάντε share, like ή αφήστε σχόλιο στην ανάρτηση της κλήρωσης στη σελίδα μας στο Facebook. Οι νικητές θα ενημερωθούν με μήνυμα στο Facebook ή e-mail.
H ταινία θα προβάλλεται στις αίθουσες από τις 15 Σεπτεμβρίου.
Μου αρεσει παρα πολυ η Ναομι Γουοτς.
Demolition
Demolition
ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΑΝ ΚΕΡΔΙΣΩ ΔΥΟ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ!!! ΘΕΛΩ ΠΟΛΎ ΝΑ ΠΑΩ
Καλησπέρα, αν διαβάσετε πιο προσεκτικά στο άρθρο, η πρεμιέρα έγινε στις 13 Σεπτεμβρίου του 2016, ενώ 2 μέρες μετά η ταινία ξεκίνησε να προβάλλεται στις αίθουσες. Αν περιμένετε λίγο ακόμα θα κυκλοφορήσει σύντομα σε dvd.