Εικόνες από το φετινό Φεστιβάλ Κινηματογράφου των Καννών
To μεγαλύτερο ευρωπαϊκό κινηματογραφικό Φεστιβάλ έφτασε στο τέλος του. Η συντάκτριά μας Ηρώ Εμμανουήλ βρέθηκε εκεί και μοιράστηκε μαζί μας εικόνες από τις Κάννες, τις προβολές, τις αίθουσες…
To μεγαλύτερο ευρωπαϊκό κινηματογραφικό Φεστιβάλ έφτασε στο τέλος του. Η συντάκτριά μας Ηρώ Εμμανουήλ βρέθηκε εκεί και μοιράστηκε μαζί μας εικόνες από τις Κάννες, τις προβολές, τις αίθουσες…