H Έμιλι Μπλάντ παγωμένη αντανάκλαση της Σαρλίζ Θέρον στο Huntsman Winter’s War
Η Universal Pictures προ λίγων ωρών έδωσε στη δημοσιότητα το τρέιλερ του δεύτερου μέρους της μεταφοράς του παραμυθιού του Κυνηγού (Huntsman).
Μετά τη Χιονάτη (Κρίστεν Στιούαρτ), στο ήδη δυνατό καστ, δίπλα στον Κυνηγό (Κρις Χέιμσγουόρθ), της κακίστρος μάγισσας Ραβένα (Σαρλίζ Θέρον), έρχονται να προστεθούν η παγωμένη Φρέια (Έμιλι Μπλάντ) και η πολεμίστρια Σάρα (Τζέσικα Τσαστέιν).