Κερδίστε προσκλήσεις για το «Spiderman: Η Επιστροφή στον Τόπο του»
Ήρθε η ώρα να επιστρέψει ο Spiderman στον… τόπο του και συγκεκριμένα στη Marvel, η οποία σε συνεργασία με τη Sony αναλαμβάνει να αφηγηθεί το επόμενο κεφάλαιο των περιπετειών του ανθρώπου – αράχνη και μάλιστα με νέο πρωταγωνιστή (τον Τομ Χόλαντ που είδαμε στο Captain America: Εμφύλιος Πόλεμος).
Ο νεαρός Πήτερ Πάρκερ / Spider-Man (Τομ Χόλαντ) προσπαθεί να συνηθίσει την πρωτόγνωρη ταυτότητά του ως ιπτάμενος υπερήρωας στο Spider-Man: Η Επιστροφή στον Τόπο του (Spider-Man: Homecoming).
Ενθουσιασμένος από την εμπειρία του με τους Εκδικητές, ο Πήτερ επιστρέφει στο σπίτι του, όπου ζει με την θεία Μέι (Μαρίζα Τομέι) κάτω από το άγρυπνο βλέμμα του καινούργιου του μέντορα, Τόνι Σταρκ (Ρόμπερτ Ντάουνι Τζούνιορ).
Ο Πήτερ προσπαθεί να προσαρμοστεί στην καθημερινή του ρουτίνα – αποσπάται όμως από τις σκέψεις του που του υποδεικνύουν ότι είναι κάτι περισσότερο από ένας απλός φιλικός γείτονας- όταν όμως εμφανίζεται ο Vulture (Μάικλ Κίτον), ένας καινούργιος εχθρός, τότε όλα εκείνα που ο Πήτερ θεωρεί σημαντικά μοιάζουν να απειλούνται.
Για να κερδίσετε μία από τις διπλές προσκλήσεις για την πρεμιέρα της ταινίας που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 5 Ιουλίου στις 20:00 το βράδυ στο Village @ The Mall, στείλτε μέιλ στο cinepivates@gmail.com με την ένδειξη «Spiderman»ή κοινοποιήστε την ανάρτηση του διαγωνισμού στη σελίδα μας στο Facebook.
Μαρεαει ο spiderman
Τι θελωωωω !!
ME SPIDERMAN MEΓΑΛΩΣΑΜΕ…
Δύο ερωτήσεις: 1) Δεν μπορεί να είναι στο Metro Mall; Θέλω να πω Village είναι και στα δύο, 2) Τι ρόλο παίζει η ώρα; Δεν μπορούμε να πάμε ότι ώρα θέλουμε; Οπως και να’χει ευχαριστούμε πολύ!