Δείτε πρώτοι την ταινία «Ο Δρόμος για το Λα Παζ»
Οι Cinepivates και η Danaos Films προσφέρουν προσκλήσεις για την avant premiere της ταινίας «Ο Δρόμος για το Λα Παζ».
Νεαρός Αργεντίνος που αντιμετωπίζει οικονομικά προβλήματα αποφασίζει να εργαστεί ως παράνομος ταξιτζής. Θα γνωρίσει έναν ηλικιωμένο μουσουλμάνο που θα του ζητήσει να πραγματοποιήσει ένα ταξίδι με το παλιό του αμάξι από το Μπουένος Άιρες μέχρι το Λα Παζ, με τελικό προορισμό τη Μέκκα.
Η ταινία του Φρανσίσκο Βαρόνε απέσπασε Χάλκινο Αλέξανδρο στο 56ο Φεστιβάλ Κινηματογράφου Θεσσαλονίκης.
Στείλτε e-mail στο cinepivates@gmail.com (με την ένδειξη «Λα Παζ») ή κάντε share, like ή αφήστε σχόλιο στην αντίστοιχη ανάρτηση στη σελίδα μας στο Facebook για να λάβετε μέρος στην κλήρωση και να κερδίσετε μία από τις διπλές προσκλήσεις για την πρεμιέρα της ταινίας που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 31 Αυγούστου στις 21:00 το βράδυ στον κινηματογράφο Δαναό (Λ. Κηφισίας 109, μετρό Πανόρμου). Οι νικητές θα ενημερωθούν με mail ή μήνυμα στο Facebook.
Thanks ♥
Να σας ενημερώσουμε ότι ο διαγωνισμός μας έλαβε τέλος και όλοι οι νικητές και οι νικήτριες ενημερώθηκαν με προσωπικό μήνυμα ή e-mail.
Καλή προβολή!
Σύντομα κοντά σας με περισσότερα κινηματογραφικά νέα και νέους διαγωνισμούς.