Σαββατιάτικες προβολές: Η Αριάν Λαμπέντ το πρόσωπο του Chloé Nomade
Η Γαλλίδα -γεννημένη στην Ελλάδα- ηθοποιός Αριάν Λαμπέντ είναι το πρόσωπο της Chloé για το άρωμα Nomade. Η καμπάνια αποτελείται από ένα ταινιάκι γυρισμένο στην Ινδία.
Στην Ελλάδα η ηθοποιός είναι πολύ γνωστή -είναι άλλωστε παντρεμένη και με τον Γιώργο Λάνθιμο-, αλλά στο εξωτερικό ενθουσιάστηκαν με την παρουσία της στην Εβδομάδα Μόδας του Παρισιού.
Η Λαμπέντ γυρίζει ταινίες σε Ελλάδα (βραβεύτηκε για την ερμηνεία της στο Attenberg της Αθηνάς Τσαγκάρη), Γαλλία, Αγγλία και ΗΠΑ (πιο πρόσφατα την είδαμε στο Assassin’s Creed και στην Μαρία τη Μαγδαληνή), ενώ θα τη δούμε στην ταινία The Souvenir της Τζοάνα Χογκ που χωρίζεται σε δύο μέρη και έχει ως πρωταγωνιστές τους Ρόμπερτ Πάτινσον, Τίλντα Σουίντον, Ρίτσαρντ Αγιοάντ.