Ο Σνούπι κι η παρέα του στη μεγάλη οθόνη
Μετά τα Στρουμφάκια και τα Χελωνονιντζάκια, ήρθε η ώρα για άλλον έναν ήρωα των παιδικών μας χρόνων να μεταφερθεί στη μεγάλη οθόνη σε 3D (ελπίζουμε με καλύτερη τύχη).
Ο λόγος για τον Σνούπι και την παρέα του που θα κληθούν να αντιμετωπίσουν στους αιθέρες τον μεγαλύτερο εχθρό τους, την ώρα που ο Τσάρλι Μπράουν θα ξεκινά τη δική του περιπέτεια της επιστροφής στο σπίτι.
Το πρώτο τρέιλερ κυκλοφόρησε λίγο πριν από τα Χριστούγεννα με άκρως εορταστική διάθεση και η ταινία θα βγει στις αίθουσες τον Νοέμβριο του 2015.