Κερδίστε αντίτυπα του βιβλίου «Ο Χιονάνθρωπος» του Τζο Νέσμπο
Οι Cinepivates, η UIP και οι εκδόσεις Μεταίχμιο σάς δίνουν τη δυνατότητα να κερδίσετε αντίτυπα του βιβλίου «Ο Χιονάνθρωπος» του Τζο Νέσμπο. Το βιβλίο μεταφέρθηκε στον κινηματογράφο με πρωταγωνιστή τον Μάικλ Φασμπέντερ και σκηνοθέτη τον Τόμας Άλφρεντσον (Κι ο Κλήρος Έπεσε στον Σμάιλι) και θα κυκλοφορήσει σύντομα στις κινηματογραφικές αίθουσες.
Σύντομα θα πέσει το πρώτο χιόνι. Ένα αγοράκι ξυπνά και αναζητά τη μητέρα του. Όμως στο σπίτι δεν είναι κανείς και στον κήπο τους ανακαλύπτει έναν χιονάνθρωπο με το αγαπημένο φουλάρι της μητέρας του τυλιγμένο στον λαιμό του. Τότε θα ξανακάνει την εμφάνισή του. Καθώς ο Χάρι Χόλε και η ομάδα του ξεκινούν την έρευνά τους, ανακαλύπτουν έναν ανησυχητικό αριθμό γυναικών που έχουν χαθεί στη διάρκεια των τελευταίων χρόνων.
Όταν διαπιστώνουν την εξαφάνιση και άλλης μιας γυναίκας, οι χειρότερες υποψίες του Χάρι Χόλε επιβεβαιώνονται: για πρώτη φορά στην καριέρα του θα πρέπει να αντιμετωπίσει έναν σίριαλ κίλερ που παίζει στην έδρα του.
Για να κερδίσετε ένα από τα αντίτυπα του βιβλίου που κυκλοφορεί από τις εκδόσεις Μεταίχμιο, στείλτε e-mail στο cinepivates@gmail.com ή κοινοποιήστε την ανάρτηση του διαγωνισμού στο Facebook, αφήνοντας και μήνυμα με το ονοματεπώνυμό σας. Οι νικητές θα ενημερωθούν μέσω Facebook ή με e-mail για τον τρόπο παραλαβής του δώρου τους.
Αξίζει να σημειωθεί ότι ο μετρ της νορβηγικής αστυνομικής λογοτεχνίας, Τζο Νέσμπο, έρχεται στην Ελλάδα με αφορμή το νέο του βιβλίο με τίτλο «Δίψα». Όλα τα βιβλία του Τζο Νέσμπο κυκλοφορούν στην Ελλάδα από τις εκδόσεις Μεταίχμιο.
* Η ταινία «Ο Χιονάνθρωπος» θα προβάλλεται στις κινηματογραφικές αίθουσες από τις 12 Οκτωβρίου σε διανομή UIP. Το βιβλίο κυκλοφορεί από τις εκδόσεις Μεταίχμιο.
Ευχαριστούμε πολύ!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
θα ηθελα πολυ να κερδισω ενα τοσο ωραιο βιβλιο 🙂
Τελειο
Τελειο
Σας ευχαριστούμε πολύ!
Ευχαριστουμε πολυ ! Καλη επιτυχια 😀
Ευχαριστώ
Μακάρι να είμαι τυχερή. Καλή μας επιτυχία
Μακαρι καλη τυχη!!!
Υπέροχο δώρο, ευχαριστούμε πολύ
Σας ευχαριστούμε πολύ!!!
Ευχαριστούμε πολύ!
Ευχαριστουμε πολύ! Θα ήθελα πολύ (και) να το διαβάσω!
Πολύ ωραίο δώρο. Ευχαριστούμε!
EYXAΡΙΣΤΟΥΜΕ!
Ωραίο δώρο!
Σας ευχαριστούμε για τον υπέροχο αυτό διαγωνισμό <3
Ευχαριστούμε πολύ.. .
Σας ευχαριστούμε!!!
Φοβερο
Την κάμερα #honorwithplaisio αποδέχομαι τους όρους του διαγωνισμού.
ευχαριστούμε.
κ ψαχνω βιβλιο για διαβασμα
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΒΙΒΛΙΟ!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ!
ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΒΙΒΛΙΟ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ