Κερδίστε προσκλήσεις και δείτε πρώτοι το Tomorrowland (H Χώρα του Αύριο)
Οι Cinepivates και η Feelgood, σας δίνουν τη δυνατότητα να δείτε πρώτοι την πολυαναμενόμενη ταινία «Tomorrowland: Η Χώρα του Αύριο»! Η πρεμιέρα της ταινίας πραγματοποιείται αυτή την Τρίτη, 26 Μαΐου, στο Village @The Mall, με ώρα προσέλευσης 20.00 και ώρα έναρξης 20.30. Για να είστε κι εσείς από τους τυχερούς και να κερδίσετε μία από τις διπλές προσκλήσεις, κάντε like στη σελίδα των Cinεπιβατών στο Facebook και στη σχετική ανάρτηση ή στείλτε μας e-mail στην ηλεκτρονική διεύθυνση cinepivates@gmail.com με την ένδειξη «Tomorrowland».
Δεν υπάρχει ταινία που να την έχει καλύψει περισσότερο μυστήριο από το πολυαναμενόμενο “Tomorrowland” της Disney, μία από τις μεγαλύτερες παραγωγές για το 2015. Με πρωταγωνιστές τους George Clooney και Hugh Laurie (Dr.House) –ο οποίος υποδύεται τον κακό της υπόθεσης-, σε σκηνοθεσία του ταλαντούχου Brad Bird (Ρατατούης, Οι Απίθανοι) και σενάριο του Damon Lindelof (Lost: οι Αγνοούμενοι) η ταινία, που ανήκει στο είδος της επιστημονικής φαντασίας, προορίζεται να είναι ένα από τα μεγάλα blockbusters του 2015, μια στα πρότυπα της Disney φαντασμαγορική περιπέτεια με εντυπωσιακά σκηνικά, ένα παραμυθένιο παράλληλο σύμπαν και απολαυστικές ερμηνείες και έχει αποσπάσει ως τώρα πολύ καλές κριτικές όπου έχει προβληθεί.
Η μοίρα φέρνει κοντά μια έξυπνη, αισιόδοξη έφηβη με έντονες επιστημονικές αναζητήσεις με ένα πρώην παιδί θαύμα και νυν απογοητευμένο, γκριζομάλλη εφευρέτη. Οι δυο τους θα αναλάβουν μια επικίνδυνη αποστολή, καθώς θα αποκαλύψουν τα μυστικά ενός αινιγματικού χωροχρόνου που ανήκει στη συλλογική μνήμη και ονομάζεται Tomorrowland.
Η ταινία ξεκινά κανονικά να προβάλλεται στις ελληνικές κινηματογραφικές αίθουσες από 28 Μαΐου.
tomorrowland ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΟΥΤΗ
Υπέροχη ταινία!!!!!!
Tommorowland Στέλλα Γκουμάκη
Θέλω τόσο μα τόσο πολύ να την δω!!!Εχω ήδη δει το trailer της & είναι απίστευτη!!!Εχω πορωθεί!!!!Θα ειναι φοβερήηηη!!! Μακάρι να κερδίσω μια διπλήηηηη!!!!!
Δέσποινα Δαμβέργη
Facebook: Despoina Damvergi
ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ