Κερδίστε σενάρια και soundtrack από τον «Κοινό Παρονομαστή»
Η Feelgood και οι Cinεπιβάτες σας χαρίζουν σενάρια και σάουντρακ της ταινίας Κοινός Παρονομαστής του Σωτήρη Τσαφούλια.
Το σενάριο είναι το ίδιου του σκηνοθέτη, ενώ τη μουσική έχει γράψει ο Αντώνης Μιτζέλος, με τη Μελίνα Ασλανίδου να ερμηνεύει το τραγούδι «Ο Χρόνος Νικά».
Τρεις άνδρες άγνωστοι μεταξύ τους σταματούν να πιούν ένα καφέ σε ένα παραδοσιακό καφενείο. Ο κάθε ένας από αυτούς μοιάζει να περιμένει κάποιον, έχοντας διαφορετικές προσδοκίες από αυτή την συνάντηση. Μια συζήτηση γύρω από τις γυναίκες θα τους ενώσει και την παρέα τους θα συμπληρώσει ο καφετζής και ιδιοκτήτης του καφενείου, Κύριος Πλάτωνας.
Για να κερδίσετε τα δώρα, πατήστε like στην σελίδα των cinεπιβατών στο Facebook ή στείλτε e-mail με τη φράση «Κοινός Παρονομαστής – Δώρα» στο cinepivates@gmail.com.
Η ταινία προβάλλεται ήδη στις αίθουσες.